19P Tukan Iwiny

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 56) 2025003 HDR 19P0600 Pachnik Jędrzej 0.00 0.00 0.00 0.00 350.00 Kč ( 54) 2025002 D14 19P0050 Brylak Karolina 1.00 40.00 38.00 0.00 350.00 Kč ( 57) 504408 H35B 19P6900 Pachnik Dariusz 3.00 64.00 64.00 0.00 500.00 Kč ( 59) 2028218 D21A 19P9550 Haniszewska Angelika 42.00 3.00 17.00 0.00 500.00 Kč ( 128) 1396721 H18 19P9500 Szeliga Bartosz 44.00 84.00 58.00 0.00 500.00 Kč ( 53) 504407 H21A 19P9100 Pachnik Wojciech 45.00 81.00 71.00 0.00 500.00 Kč ( 58) 1394898 D21A 19P9350 Szeliga Małgorzata 50.00 11.00 1.00 0.00 500.00 Kč ( 225) 2025009 H21A 19P9200 Pawłowicz Adam 53.00 37.00 55.00 0.00 500.00 Kč ( 55) 2025001 H10 19P0300 Pachnik Stanisław 56.00 24.00 10.00 0.00 350.00 Kč ( 137) 2025004 D12 19P0200 Pulda Aleksandra 56.00 5.00 11.00 0.00 350.00 Kč ( 129) 1396722 H18 19P9600 Wieczorek Marcin 58.00 60.00 62.00 0.00 500.00 Kč ( 178) 2025007 H10 19P0500 Pulda Eryk 70.00 18.00 22.00 0.00 350.00 Kč
VKLAD CELKEM 5250.00 Kč

21P Orientop Wroclaw

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 73) 852702 H21B 21P8500 Wieszaczewski Jacek 37.00 31.00 35.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč

22P KInO Stowarzysze Warszawa

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 74) 9870922 D21B 22P8750 Puternicka Joanna 81.00 69.00 65.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč

25S ATU Kosice

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 299) 886720 H21A 25S9002 Papuga Miroslav 47.00 31.00 33.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč

27P UMKS Orkan Ostróda

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad

VKLAD CELKEM 0.00 Kč

2JC BYZMAG

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 11) ? HDR 2JC0700 Komenda Jakub 0.00 0.00 0.00 0.00 neregi 350.00 Kč ( 10) 995498 T 2JC7200 Komenda Kamil 55.00 10.00 0.00 0.00 neregi 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 850.00 Kč

38S VZA Žilina

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 337) 2111798 HDR 38S0700 Volkov Maksym 0.00 0.00 0.00 0.00 350.00 Kč ( 338) 502260 D45B 38S6150 Denysenko Tamara 8.00 26.00 20.00 0.00 600.00 Kč ( 336) 502256 H21B 38S8000 Volkov Oleksandr 51.00 53.00 49.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 1550.00 Kč

39P UMKS Orkan Ostróda

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 266) 887093 H45B 39PXXXX Bartczak Jaroslaw 0.00 24.00 42.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč

39S KOBRA Bratislava

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 298) 533303 H21A 39S8204 Piják Ondrej 31.00 79.00 85.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč

3IC TJ Lutín

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 218) ? H21B 3IC8100 Začal Martin 13.00 17.00 9.00 0.00 neregi 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč

3SC

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 373) ? H45C 3SC6501 Tyl Hynek 33.00 66.00 51.00 0.00 neregi 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

46P Bioliki

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 168) 770327 H35B 46P7600 Biolik Grzegorz 17.00 62.00 72.00 0.00 500.00 Kč ( 167) 981644 H10 46P0300 Biolik Emil 58.00 22.00 0.00 0.00 350.00 Kč ( 166) 871977 D35B 46P7700 Biolik Agnieszka 69.00 40.00 63.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 1350.00 Kč

46S Youth Team Slovakia

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 284) 362939 D18 46S9659 Papugová Andrea 31.00 68.00 82.00 0.00 500.00 Kč ( 283) 435207 D18 46S9658 Miklušová Tereza 35.00 64.00 66.00 0.00 500.00 Kč ( 288) 7200369 D18 46S9655 Hošeková Vanda 39.00 72.00 74.00 0.00 500.00 Kč ( 292) 2008508 H18 46S9608 Sláma Dušan 42.00 58.00 72.00 0.00 500.00 Kč ( 287) 416717 D18 46S9653 Franková Dominika 43.00 80.00 78.00 0.00 500.00 Kč ( 290) 7200370 H18 46S9606 Chupek Jakub 46.00 70.00 60.00 0.00 500.00 Kč ( 286) 232217 D18 46S9651 Papugová Martina 47.00 84.00 70.00 0.00 500.00 Kč ( 293) 406986 H18 46S9601 Král Adam 50.00 82.00 76.00 0.00 500.00 Kč ( 285) 9000008 D18 46S9660 Schenková Tereza 51.00 76.00 58.00 0.00 500.00 Kč ( 282) 515451 D18 46S9652 Košútová Katarína 55.00 58.00 62.00 0.00 500.00 Kč ( 291) 416517 H18 46S9607 Franko Stanislav 56.00 78.00 80.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 5500.00 Kč

47C ASPV OA Šumperk

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 202) 52462 H45B 47C6100 Ženčák Jaroslav 22.00 16.00 36.00 0.00 neregi 500.00 Kč ( 203) 52589 H45C 47C6000 Felkl Luděk 23.00 40.00 61.00 0.00 neregi 500.00 Kč ( 205) 2032185 D45C 47C6850 Ženčáková Marie 45.00 79.00 83.00 0.00 neregi 500.00 Kč ( 204) 433098 D45C 47C6050 Felklová Jarmila 49.00 83.00 75.00 0.00 neregi 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 2000.00 Kč

48S Farmaceut Bratislava 1

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 265) 525005 H21A 48SXXX2 Bukovác Maroš 23.00 21.00 27.00 0.00 500.00 Kč ( 264) 307460 H10 48SXXXX Bukovác Filip 50.00 8.00 2.00 0.00 350.00 Kč ( 268) 522004 T 48SXXX1 Bukovácová Alena 61.00 2.00 14.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 1350.00 Kč

51S ŠK Hadveo Banská Bystrica

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 297) 2300847 H21B 51S8501 Hríbik Miroslav 43.00 25.00 25.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč

52S TJ Mladosť Zvolen

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 296) 1771230 H21B 52S7701 Krnáč Peter 25.00 19.00 51.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč

89C TJ Švýcárna

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 243) 1403430 H35B 89C7600 Nedopílek David 19.00 74.00 abs 0.00 neregi 500.00 Kč ( 242) 1403422 H21B 89C7700 Maňásek Josef 35.00 47.00 29.00 0.00 neregi 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 1000.00 Kč

ABM KOB Moira Brno

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 335) 7003038 H21A ABM9211 Novotný Ondřej abs abs abs 0.00 600.00 Kč ( 88) 232879 H35B ABM6909 Odehnal Roman 7.00 76.00 78.00 0.00 500.00 Kč ( 87) 52008 H21A ABM6708 Přikryl Petr 29.00 65.00 67.00 0.00 500.00 Kč ( 91) 1007533 D18 ABM9757 Odehnalová Tereza 33.00 78.00 76.00 0.00 500.00 Kč ( 92) 438047 D18 ABM9956 Odehnalová Klára 53.00 82.00 60.00 0.00 500.00 Kč ( 90) 886812 H21A ABM9202 Mokrý Stanislav 61.00 69.00 47.00 0.00 500.00 Kč ( 89) 332950 D35C ABM7052 Odehnalová Kamila 81.00 43.00 45.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 3600.00 Kč

ADA OOB TJ Spartak Adamov

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 247) 981840 HDR ADA0651 Procházková Doubravka 0.00 0.00 0.00 0.00 neregi 350.00 Kč ( 269) ? P ADA7454 Strýčková Monika 0.00 0.00 0.00 0.00 neregi 350.00 Kč ( 270) ? HDR ADA0505 Strýček Jan 0.00 0.00 0.00 0.00 neregi 350.00 Kč ( 248) 49864 H21B ADA7512 Procházka Jiří 31.00 29.00 5.00 0.00 500.00 Kč ( 334) 52669 H55C ADA5506 Jelínek Roman 41.00 22.00 30.00 0.00 600.00 Kč ( 246) 352314 D21B ADA7651 Procházková Lucie 63.00 75.00 93.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 2650.00 Kč

AOP Přátelé orientačního běhu Opava

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 78) 8796 H21A AOP7301 Kovalčík Tomáš abs abs 39.00 0.00 500.00 Kč ( 235) 52664 D35B AOP7052 Sedlářová Pavla abs 42.00 65.00 abs 500.00 Kč ( 342) 232139 H21A AOP7802 Holas Tomáš abs 19.00 21.00 abs 600.00 Kč ( 343) 51195 D35B AOP7853 Holasová Šarka abs 78.00 75.00 abs 600.00 Kč ( 350) 52453 D35B AOP7151 Kostková Jana abs abs 53.00 abs 500.00 Kč ( 351) 52666 H55B AOP5701 Kostka Evžen abs abs 18.00 abs 500.00 Kč ( 352) 8799 H12 AOP0201 Kostka Jiří abs abs 52.00 abs 350.00 Kč ( 371) 51199 H55C AOP5301 Krmášek Bohdan abs 32.00 20.00 0.00 600.00 Kč ( 81) 49438 HDR AOP0751 Kovalčíková Alena 0.00 0.00 0.00 0.00 350.00 Kč ( 123) 889275 HDR AOP0601 Jelínek Jakub 0.00 0.00 0.00 0.00 350.00 Kč ( 121) 8715 H35B AOP6401 Jelínek Jan 1.00 72.00 60.00 0.00 500.00 Kč ( 278) 515423 D45B AOP6151 Glabazňová Jana 4.00 18.00 32.00 0.00 500.00 Kč ( 122) 889280 H12 AOP0101 Jelínek Jan 17.00 44.00 48.00 0.00 350.00 Kč ( 155) 307338 H45C AOP6302 Sklenář Miroslav 19.00 42.00 53.00 0.00 500.00 Kč ( 80) 51198 D10 AOP0453 Kovalčíková Anna 22.00 58.00 54.00 0.00 350.00 Kč ( 354) 8810 T AOP6751 Hadačová Gabriela abs abs 16.00 abs 500.00 Kč ( 368) 1625050 H21A AOP9401 Palenčar David 55.00 27.00 35.00 0.00 600.00 Kč ( 79) 51197 D35B AOP7852 Kovalčíková Eva 63.00 68.00 abs abs 500.00 Kč ( 353) 887157 H21A AOP6501 Hadač Miroslav 67.00 41.00 31.00 0.00 500.00 Kč ( 124) 49494 D35B AOP7452 Krasnokutská Magda 75.00 56.00 47.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 9650.00 Kč

AOV OOB TJ Baník Ostrava

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 276) 53825 HDR AOV0700 Vlach Antonín 0.00 0.00 0.00 0.00 350.00 Kč ( 275) 53888 H21B AOV7700 Vlach Oldřich 11.00 11.00 21.00 0.00 600.00 Kč ( 281) 8881 H21A AOV7900 Vlach Jiří 25.00 75.00 57.00 0.00 600.00 Kč ( 39) 416152 D18 AOV9550 Fukalová Martina 45.00 74.00 80.00 0.00 500.00 Kč ( 40) 361939 D18 AOV9850 Fukalová Hana 49.00 60.00 68.00 0.00 500.00 Kč ( 280) 49458 D21B AOV8750 Petrová Tereza 57.00 91.00 57.00 0.00 600.00 Kč ( 370) 8882 D55B AOV4450 Vlachová Renata 72.00 6.00 4.00 0.00 500.00 Kč ( 38) 232136 D35B AOV7051 Fukalová Radmila 87.00 74.00 61.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 4150.00 Kč

ASU Magnus Orienteering

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 310) 682344 H21A ASU9445 Dvořáček Radek abs abs 59.00 0.00 500.00 Kč ( 311) 920700 H21A ASU9444 Minář Marek abs 29.00 abs 0.00 500.00 Kč ( 313) 9988866 H18 ASU9505 Chmelař Martin abs 74.00 abs 0.00 500.00 Kč ( 314) ? D14 ASU0099 Hrabošová Magdalena abs abs 40.00 0.00 350.00 Kč ( 315) 920686 H18 ASU9747 Kašpar Jakub abs 62.00 abs 0.00 500.00 Kč ( 318) 920661 D14 ASU0097 Plhalová Šárka abs abs 44.00 0.00 350.00 Kč ( 323) ? D35B ASU6999 Šmelíková Hana abs 64.00 73.00 abs 500.00 Kč ( 324) 416509 H21B ASU8948 Thiemel Jiří abs 45.00 abs 0.00 500.00 Kč ( 325) 920685 D21A ASU8598 Vávrová Veronika abs 7.00 abs 0.00 500.00 Kč ( 326) 995859 H21A ASU9106 Hrobař Štěpán abs 67.00 abs abs 500.00 Kč ( 330) 8875 HDR ASU1017 Aleš Mikuláš abs abs 0.00 abs 350.00 Kč ( 331) 765108 HDR ASU1077 Alešová Anna abs abs 0.00 abs 350.00 Kč ( 253) ? HDR ASU0699 Ondruchová Anna 0.00 0.00 0.00 0.00 350.00 Kč ( 256) 416716 HDR ASU0000 Navrátil Pavel 0.00 0.00 0.00 0.00 neregi 350.00 Kč ( 365) 416715 HDR ASUXXX2 Pazderníková Zdeňka 0.00 0.00 0.00 0.00 neregi 350.00 Kč ( 307) 920658 H45B ASU6849 Pavlík Radek 6.00 34.00 30.00 0.00 500.00 Kč ( 305) 515103 H21A ASU9347 Franko David 21.00 71.00 75.00 0.00 500.00 Kč ( 322) 920691 H21B ASU9149 Strečko Marek 23.00 abs abs abs 500.00 Kč ( 250) ? D10 ASU0599 Navrátilová Marie 28.00 54.00 72.00 0.00 350.00 Kč ( 316) 920666 H21A ASU8817 Navrátil Tomáš 37.00 abs abs 0.00 500.00 Kč ( 312) 2012280 H18 ASU9547 Hraboš Matěj 40.00 abs 68.00 abs 500.00 Kč ( 321) 682343 D21A ASU9499 Sokolová Ludmila 40.00 abs 23.00 abs 500.00 Kč ( 304) 692344 D18 ASU9697 Lamanecová Radka 41.00 70.00 abs abs 500.00 Kč ( 317) 307266 H21A ASU8949 Olhava Rastislav 51.00 51.00 abs abs 500.00 Kč ( 303) 682340 H18 ASU9644 Šmelík Martin 52.00 80.00 abs abs 500.00 Kč ( 319) 886719 H14 ASU0047 Prudík Lukáš 61.00 abs abs abs 350.00 Kč ( 252) 53112 H10 ASU0448 Štoudek Martin 64.00 4.00 14.00 0.00 350.00 Kč ( 251) ? H14 ASU0043 Opravil Daniel 67.00 12.00 16.00 0.00 350.00 Kč ( 364) 53690 H10 ASUXXX1 Bartášek Tom 68.00 10.00 20.00 0.00 neregi 350.00 Kč ( 306) 920667 H21A ASU9348 Mušínský Tomáš 81.00 47.00 65.00 0.00 500.00 Kč ( 320) 980353 H35C ASU7001 Prudík Jiří 86.00 abs abs abs 500.00 Kč ( 258) ? H35C ASU7799 Ondruch Michal 92.00 8.00 22.00 0.00 neregi 500.00 Kč ( 332) 52856 D21B ASU9090 Rešová Kateřina 95.00 63.00 abs abs 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

BFM SKOB Frýdek - Místek

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 31) 49460 D14 BFM0051 Řehová Natálie 3.00 38.00 42.00 0.00 350.00 Kč ( 34) 49491 H21B BFM9101 Mutina Jiří 47.00 21.00 31.00 0.00 500.00 Kč ( 32) 49457 H55C BFM5701 Mutina Vlastimil 49.00 36.00 18.00 0.00 500.00 Kč ( 33) 49455 H55C BFM5301 Zeman Ludvík 53.00 20.00 32.00 0.00 500.00 Kč ( 37) 49492 H21B BFM9301 Mutina Václav 53.00 9.00 27.00 0.00 500.00 Kč ( 35) 49451 D21B BFM9353 Skurková Vendula 65.00 65.00 71.00 0.00 500.00 Kč ( 36) 410794 D35C BFM7151 Řehová Renata 79.00 37.00 35.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 3350.00 Kč

BOV TJ Baník Ostrava OKD

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 226) 52171 H65B BOV4802 Sikora Miroslav 72.00 45.00 69.00 0.00 500.00 Kč ( 227) 52178 D55C BOV4852 Sikorová Marie 72.00 2.00 4.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 1000.00 Kč

CEL TJ Sokol Čelechovice na Hané

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 249) 52410 H21B CEL8039 Špičák František 39.00 35.00 45.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč

CET TJ Loko Česká Třebová

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 186) 9720 H21A CET7601 Pilgr Luděk 19.00 43.00 73.00 0.00 500.00 Kč ( 208) 2035730 H12 CET0102 Kovář Lukáš 21.00 40.00 40.00 0.00 350.00 Kč ( 187) 336732 H21B CET8002 Pešek Kamil 41.00 33.00 41.00 0.00 500.00 Kč ( 207) 9721 H55C CET5101 Pilgr Bohuslav 43.00 26.00 36.00 0.00 500.00 Kč ( 209) 1398986 D12 CET0251 Kovářová Jana 60.00 9.00 7.00 0.00 350.00 Kč
VKLAD CELKEM 2200.00 Kč

CHC K.O.B. Choceň

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 85) 9573 H45B CHC6001 Janeba Petr 2.00 14.00 32.00 0.00 500.00 Kč ( 84) 9572 H18 CHC9602 Janeba Vladimír 60.00 72.00 64.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 1000.00 Kč

CHT OOB SK Chrast

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 301) 51991 H35B CHT6901 Mareček Petr 5.00 82.00 70.00 0.00 600.00 Kč ( 302) 232029 H12 CHT0202 Mareček Šimon 27.00 54.00 54.00 0.00 420.00 Kč
VKLAD CELKEM 1020.00 Kč

DOB KOB Dobruška

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 327) 2027232 H21A DOB7801 Leštínský Tomáš abs abs 53.00 abs 500.00 Kč ( 189) 889287 D10 DOB0555 Černíková Zuzana 18.00 62.00 78.00 0.00 350.00 Kč ( 188) 681859 H10 DOB0303 Černík David 62.00 26.00 6.00 0.00 350.00 Kč ( 65) 320286 D21B DOB8551 Mertová Eva 75.00 59.00 77.00 0.00 500.00 Kč ( 328) 681856 D21B DOB7878 Černíková Barbora 87.00 79.00 81.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 2200.00 Kč

EKP VŠTJ Ekonom Praha

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 232) ? HDR EKP0953 Seidlová Magdalena 0.00 0.00 0.00 0.00 350.00 Kč ( 231) 51610 D21B EKP7955 Seidlová Barbora 61.00 55.00 87.00 0.00 500.00 Kč ( 233) 888643 H21A EKP7402 Seidl Miroslav 63.00 85.00 29.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 1350.00 Kč

HAV SKOB Baník Havířov

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 215) 515066 H35B HAV7103 Vébr Radek abs 68.00 76.00 abs 500.00 Kč ( 216) 515058 H12 HAV0200 Vébr Tomáš abs 42.00 42.00 abs 350.00 Kč ( 217) 896971 D35C HAV7050 Vébrová Šárka abs 35.00 41.00 abs neregi 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 1350.00 Kč

HSU Horizont klub Šumperk

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 241) 52599 D55B HSU5050 Čadilová Alena 74.00 10.00 abs 0.00 500.00 Kč ( 358) 52600 D55B HSU4850 Kupcová Věroslava 78.00 2.00 2.00 0.00 700.00 Kč
VKLAD CELKEM 1200.00 Kč

JPV Oddíl OS SK Prostějov

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 21) 410337 P JPV8687 Smékalová Ivana 0.00 0.00 0.00 0.00 350.00 Kč ( 333) 1007529 H18 JPV9717 Otruba Vojtěch 62.00 68.00 74.00 0.00 600.00 Kč ( 145) 210440 T JPV8237 Vlach Jan 65.00 8.00 6.00 0.00 500.00 Kč ( 19) 52485 D21B JPV8383 Hubáčková Lenka 69.00 53.00 91.00 0.00 500.00 Kč ( 20) 1602629 H21A JPV8201 Otrusina Jiří 75.00 59.00 25.00 0.00 500.00 Kč ( 144) 52861 D21B JPV8575 Daňková Petra 79.00 67.00 85.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 2950.00 Kč

JZL TJ Jižní svahy Zlín

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 245) 53360 D35B JZL7351 Kundratová Jana 73.00 52.00 57.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč

KAM SK Kamenice

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 206) 52065 H21A KAM7500 Zámečník David 59.00 49.00 77.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč

KAR SK Karlovice

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 346) 51950 H55C KAR5001 Pospíšil Karel 51.00 24.00 26.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

KON KOB Konice

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 244) 336795 H21B KON7708 Kalous Antonín 3.00 1.00 3.00 0.00 500.00 Kč ( 220) 52725 H45B KON6427 Navrátil Václav 14.00 32.00 40.00 0.00 500.00 Kč ( 177) 8908 H21B KON7931 Krtička Jan 19.00 41.00 47.00 0.00 500.00 Kč ( 105) 433100 H45B KON6111 Grepl Ladislav 24.00 22.00 58.00 0.00 500.00 Kč ( 344) 1400407 D21A KON8279 Tomečková Zuzana 48.00 25.00 25.00 0.00 600.00 Kč ( 179) 8897 D21B KON7975 Krtičková Michaela 59.00 81.00 75.00 abs 500.00 Kč ( 153) 995816 D21A KON7852 Otrubová Johana 60.00 5.00 21.00 0.00 500.00 Kč ( 369) 52413 H65B KON4617 Skácel Jaroslav 80.00 43.00 71.00 0.00 700.00 Kč
VKLAD CELKEM 4300.00 Kč

KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 3) 301391 H45B KPY6201 Kohl Jiří 18.00 40.00 44.00 0.00 500.00 Kč ( 86) 301374 H45B KPY5701 Dobeš Václav 32.00 36.00 52.00 0.00 500.00 Kč ( 93) 301394 D45C KPY6050 Freyová Michaela 47.00 75.00 81.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 1500.00 Kč

KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 210) 886824 H21A KRN8505 Rychlý Pavel abs 33.00 63.00 0.00 500.00 Kč ( 355) 411761 P KRN5401 Hrouza Jan abs 0.00 abs abs 350.00 Kč ( 356) 52625 H21B KRN8100 Hrouza Jan abs 37.00 abs abs 700.00 Kč ( 116) ? HDR KRN1051 Pethsová Isabella 0.00 0.00 0.00 0.00 350.00 Kč ( 211) ? HDR KRN0757 Rychlá Karolína 0.00 0.00 0.00 0.00 350.00 Kč ( 357) 52627 P KRN8383 Jiříčková Bětka 0.00 0.00 abs abs 350.00 Kč ( 64) 52641 H21A KRN8203 Kopec Tomáš 27.00 57.00 23.00 0.00 500.00 Kč ( 140) 52643 H21A KRN6804 Zavřel Michal 35.00 77.00 83.00 0.00 500.00 Kč ( 212) 995815 D21A KRN8559 Rychlá Pavlína 52.00 17.00 7.00 0.00 500.00 Kč ( 63) 52533 D21A KRN8456 Kopcová Michaela 56.00 1.00 3.00 0.00 500.00 Kč ( 115) 51933 H21A KRN8101 Peths Jan 73.00 23.00 79.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 5100.00 Kč

KUN TJ Sokol Kunvald

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 279) 9014 H55B KUN5801 Trejtnar Pavel 41.00 12.00 12.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 14) 52080 H45C LBM6110 Matyáš Petr 35.00 54.00 43.00 0.00 500.00 Kč ( 15) 52093 D45C LBM6460 Matyášová Lenka 43.00 81.00 79.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 1000.00 Kč

LCE OOB TJ Slovan Luhačovice

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 119) 2020705 H21B LCE8110 Macka Radek 1.00 3.00 7.00 0.00 500.00 Kč ( 120) 2032130 D21B LCE8560 Macková Petra 83.00 87.00 89.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 1000.00 Kč

LLI TJ Loko Liberec

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 17) 515503 H21A LLI7502 Peterka Vojtěch 43.00 73.00 89.00 0.00 500.00 Kč ( 66) 7200361 D21A LLI9651 Štičková Anna 44.00 13.00 9.00 0.00 500.00 Kč ( 18) 7200375 H18 LLI9802 Melichar Vojtěch 48.00 64.00 66.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 1500.00 Kč

LOL OK Olomouc

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 152) 52425 H55C LOL5601 Poklop Lubomír 47.00 30.00 34.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč

LOV lepus.cz

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 170) 1403416 P LOV7000 Vavřík René 0.00 0.00 0.00 0.00 350.00 Kč ( 171) 1403424 H14 LOV0000 Vavřík Tomáš 59.00 16.00 18.00 0.00 350.00 Kč
VKLAD CELKEM 700.00 Kč

LPU OK Lokomotiva Pardubice

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 110) 9270 H45B LPU6503 Procházka Tomáš 20.00 12.00 46.00 0.00 500.00 Kč ( 111) 9257 H55B LPU5206 Třasák Milan 35.00 8.00 0.00 0.00 500.00 Kč ( 112) 9201 H55C LPU5401 Klimpl Petr 45.00 34.00 28.00 0.00 500.00 Kč ( 109) 1006614 D55C LPU5551 Klimplová Alena 76.00 4.00 2.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 2000.00 Kč

MAS KČT Aš

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 47) 2026161 H55B MAS5501 Pilař Karel 33.00 4.00 6.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč

MBM O-mikron

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 136) 2051488 H21B MBM8606 Šrubař Michal 33.00 49.00 23.00 0.00 500.00 Kč ( 135) 7200319 D21B MBM8282 Mesiarkinová Kamila 71.00 73.00 73.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 1000.00 Kč

MOV SKOB Ostrava

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 9) 436422 D10 MOV0451 Švidrnochová Eliška 2.00 52.00 52.00 0.00 350.00 Kč ( 345) 52996 H21B MOV8200 Kostka Petr 5.00 27.00 abs 0.00 600.00 Kč ( 272) 51373 D45C MOV6351 Rokoszová Jaroslava 39.00 85.00 85.00 0.00 600.00 Kč ( 273) 52783 H65C MOV4803 Rokosz Bohumil 61.00 56.00 66.00 0.00 600.00 Kč ( 12) 436438 D35C MOV7751 Švidrnochová Hana 85.00 45.00 43.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 2650.00 Kč

NNN Neregistrovaní

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 359) 416806 H21B NNNXX01 Bohuš Peter 45.00 39.00 15.00 0.00 neregi 700.00 Kč ( 360) ? T NNNXX02 Škvarková Jana 57.00 abs 12.00 0.00 neregi 700.00 Kč
VKLAD CELKEM 1400.00 Kč

OOL SK Haná orienteering

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 42) 307337 H45C OOL5904 Višňa Milan 25.00 58.00 47.00 0.00 500.00 Kč ( 71) 52531 H55B OOL5804 Albert František 47.00 10.00 10.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 1000.00 Kč

OOP TJ Opava

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 180) 682681 H21B OOP8100 Pietraszek Martin 7.00 5.00 11.00 0.00 500.00 Kč ( 181) 52758 D21B OOP8250 Pietraszková Lenka 91.00 89.00 83.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 1000.00 Kč

PBM TJ Spartak 1. Brněnská

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 96) 52087 P PBM4134 Přikryl Kamil 0.00 abs abs 0.00 350.00 Kč
VKLAD CELKEM 350.00 Kč

PHK OK 99 Hradec Králové

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 146) 2059745 H45B PHK6401 Hlaváček Lubomír 16.00 30.00 48.00 0.00 500.00 Kč ( 147) 336796 H45C PHK6504 Melichar Igor 39.00 44.00 57.00 0.00 500.00 Kč ( 148) 224919 D35B PHK7551 Kubečková Zdena 67.00 60.00 55.00 0.00 500.00 Kč ( 375) 2053587 D35C PHK7850 Čapková Petra 75.00 abs abs abs 600.00 Kč ( 374) 2053586 H35C PHK7603 Čapek Miroslav 80.00 abs abs abs 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 2700.00 Kč

PLU TJ Sokol Plumlov

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 376) 995892 H21B PLU7417 Otruba Marek abs 43.00 43.00 abs 600.00 Kč ( 163) 2019215 D10 PLU0577 Otrubová Anna 6.00 68.00 70.00 0.00 350.00 Kč ( 156) 2035148 H21B PLU7917 Otruba Karel 9.00 23.00 1.00 0.00 500.00 Kč ( 160) ? D10 PLU0450 Jančíková Marie 10.00 60.00 74.00 0.00 350.00 Kč ( 159) 52482 D10 PLU0354 Hartmannová Anna 16.00 72.00 56.00 0.00 350.00 Kč ( 157) ? H12 PLU0101 Hartmann Matouš 19.00 50.00 46.00 0.00 350.00 Kč ( 158) ? D10 PLU0351 Černochová Michaela 24.00 78.00 64.00 0.00 350.00 Kč ( 97) 52490 H21B PLU8007 Matyšek Radoslav 29.00 51.00 39.00 0.00 500.00 Kč ( 192) ? H21B PLU8001 Melcher Ota 49.00 13.00 13.00 0.00 neregi 500.00 Kč ( 162) ? H10 PLU0500 Černoch Martin 52.00 6.00 16.00 0.00 350.00 Kč ( 161) 2051506 H10 PLU0501 Otruba František 60.00 2.00 4.00 0.00 350.00 Kč ( 164) 887939 D21A PLU7677 Otrubová Ivona 62.00 27.00 19.00 0.00 500.00 Kč ( 219) 52483 H35C PLU7407 Trhlík Tomáš 88.00 0.00 28.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 5550.00 Kč

PTE TJ Sokol Ptení

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 150) 8823 T PTE8689 Zavadilová Zdeňka 53.00 6.00 8.00 0.00 500.00 Kč ( 149) 8824 H35C PTE7619 Dušek Václav 84.00 4.00 26.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 1000.00 Kč

PTI Sportovní klub Ptení

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 108) 8828 H45C PTI6622 Vítek Zbyněk abs 62.00 abs 0.00 500.00 Kč ( 113) 8849 D21B PTI9474 Vítková Lucie abs 57.00 abs 0.00 500.00 Kč ( 114) 8826 P PTI6952 Vítková Miroslava abs 0.00 abs 0.00 350.00 Kč ( 151) 8822 H21B PTI8527 Klváček Aleš 27.00 55.00 17.00 0.00 500.00 Kč ( 4) 52430 H21A PTI8403 Jirka Michal 69.00 35.00 51.00 0.00 500.00 Kč ( 5) 8829 D21B PTI8771 Boháčová Lucie 89.00 85.00 63.00 0.00 500.00 Kč ( 165) 8843 D21B PTI8485 Zavadilová Simona 93.00 51.00 69.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 3350.00 Kč

SBR SKOB Bruntál

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 98) ? HDR SBR0500 Holub Mikuláš abs abs 0.00 0.00 350.00 Kč ( 95) 410731 HDR SBR0501 Vlach Timik 0.00 0.00 0.00 0.00 350.00 Kč ( 99) 416040 P SBR7101 Soviš Ivo 0.00 0.00 0.00 0.00 350.00 Kč ( 102) 416037 P SBR4601 Soviš Ivan 0.00 0.00 0.00 0.00 350.00 Kč ( 103) 416038 P SBR5251 Sovišová Eva 0.00 0.00 0.00 0.00 350.00 Kč ( 106) ? D10 SBR0550 Good Eliška 0.00 66.00 76.00 0.00 350.00 Kč ( 107) ? HDR SBR0750 Good Julie 0.00 0.00 0.00 0.00 350.00 Kč ( 154) ? P SBR9999 Soviš David 0.00 0.00 0.00 0.00 neregi 350.00 Kč ( 193) ? P SBR0096 Hynek Bruno Czasch 0.00 0.00 0.00 0.00 neregi 350.00 Kč ( 195) ? P SBR0099 Nikolas Gerhard Czasch 0.00 0.00 0.00 0.00 neregi 350.00 Kč ( 261) ? P SBRXXXX Holubová Eva 0.00 0.00 0.00 0.00 neregi 350.00 Kč ( 262) ? P SBRXXX1 Soviš Jakub 0.00 0.00 0.00 0.00 neregi 350.00 Kč ( 263) ? P SBRXXX2 Holub Pavel 0.00 0.00 0.00 0.00 neregi 350.00 Kč ( 100) 51914 H45C SBR6102 Vrábel Jaromír 17.00 52.00 63.00 0.00 500.00 Kč ( 16) 51910 H45C SBR4801 Toman Stanislav 21.00 64.00 41.00 0.00 500.00 Kč ( 101) 7856 H45C SBR6003 Czasch Petr 27.00 48.00 49.00 0.00 500.00 Kč ( 94) 7200586 H45C SBR6601 Sklenář Josef 31.00 56.00 45.00 0.00 500.00 Kč ( 67) 51873 H45C SBR6302 Řeháček Petr 37.00 60.00 59.00 0.00 500.00 Kč ( 300) 51909 D18 SBR96X5 Galatíková Lucie 37.00 62.00 72.00 0.00 neregi 600.00 Kč ( 274) 307332 H21A SBR9501 Sklenář Martin 39.00 61.00 49.00 0.00 600.00 Kč ( 104) 352328 H45C SBR5301 Vojtášek Jan 41.00 68.00 55.00 0.00 500.00 Kč ( 267) ? T SBRXXX4 Hendrychová Zuzana 59.00 4.00 2.00 0.00 neregi 500.00 Kč ( 254) ? D35C SBR0000 Hendrychová Marcela 77.00 41.00 37.00 0.00 neregi 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 9750.00 Kč

SHK TJ Slavia Hradec Králové

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 183) 2025341 D10 SHK0450 Kroniková Sylvie 4.00 74.00 60.00 0.00 350.00 Kč ( 182) 2017683 D12 SHK0150 Kroniková Štěpánka 62.00 13.00 13.00 0.00 350.00 Kč ( 184) 9176 D35B SHK7350 Kroniková Jana 71.00 70.00 43.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 1200.00 Kč

SKV TJ Slovan Karlovy Vary

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 341) 682089 H35B SKV7201 Vlašímský Robert 13.00 70.00 abs abs 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

SLP OOB Slavia Praha

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 213) 7111117 H21A SLP8503 Fišer Jiří 41.00 39.00 45.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč

SNA TJ START Náchod

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 228) 9616 HDR SNA0801 Doucha Tomáš 0.00 0.00 0.00 0.00 350.00 Kč ( 6) 9626 H21A SNA7105 Doucha Jiří 33.00 45.00 19.00 0.00 500.00 Kč ( 221) 9636 H10 SNA0501 Doucha Martin 72.00 14.00 8.00 0.00 350.00 Kč
VKLAD CELKEM 1200.00 Kč

SPE KOB Sokol Pezinok

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 289) 219102 D21A SPE9451 Pijáková Barbora 66.00 19.00 13.00 0.00 neregi 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč

SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 126) 9811 H35B SRK7501 Šklíba Jan 15.00 78.00 68.00 0.00 500.00 Kč ( 214) 9496 H12 SRK0201 Zemánek Mikuláš 23.00 46.00 56.00 0.00 350.00 Kč ( 125) 9798 H65B SRK4702 Hrobař Rudolf 74.00 39.00 65.00 0.00 500.00 Kč ( 127) 9503 D35B SRK7651 Šklíbová Jana 83.00 54.00 45.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 1850.00 Kč

SSU SK Severka Šumperk

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 77) 52563 HDR SSU1000 Krtička Antonín 0.00 0.00 0.00 0.00 350.00 Kč ( 224) ? HDR SSU0750 Matoušková Johana 0.00 0.00 0.00 0.00 350.00 Kč ( 62) 52553 D45B SSU6091 Králová Zdenka 6.00 16.00 30.00 0.00 500.00 Kč ( 2) 224901 D45B SSU6591 Ostřanská Iveta 10.00 24.00 22.00 0.00 500.00 Kč ( 61) 9005223 H18 SSU9701 Vosáhlo Jan 54.00 76.00 70.00 0.00 500.00 Kč ( 222) 2025356 H21A SSU7504 Matoušek Jiří 57.00 55.00 87.00 0.00 500.00 Kč ( 1) 352304 H65C SSU4302 Ostřanský Josef 59.00 58.00 68.00 0.00 500.00 Kč ( 68) 52561 H65C SSU3000 Sita Vratislav 65.00 54.00 72.00 0.00 500.00 Kč ( 199) 52555 H21A SSU8243 Král Václav 65.00 87.00 37.00 0.00 500.00 Kč ( 223) 2025355 D21B SSU7951 Matoušková Jana 73.00 83.00 59.00 0.00 500.00 Kč ( 69) 52557 D55B SSU5350 Štáblová Jitka 76.00 0.00 6.00 0.00 500.00 Kč ( 200) 9480 D21B SSU8151 Klíchová Jana 77.00 71.00 67.00 0.00 500.00 Kč ( 41) 52578 H21A SSU7847 Krtička Luděk 79.00 83.00 81.00 0.00 500.00 Kč ( 70) 52573 H35C SSU7341 Sita Vratislav 90.00 2.00 30.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 6700.00 Kč

STE SK SKI-OB Šternberk

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 349) 426375 P STE6333 Světnický Alexandr 0.00 0.00 0.00 0.00 350.00 Kč ( 347) 52525 H45B STE5701 Václavek Jiří 10.00 20.00 38.00 0.00 600.00 Kč ( 142) 2035723 D10 STE0450 Lukašáková Sára 12.00 50.00 66.00 0.00 350.00 Kč ( 348) 2027218 H12 STE0204 Světnický František 15.00 52.00 44.00 0.00 420.00 Kč ( 143) 2032192 H12 STE0202 Lukašák Šimon 25.00 48.00 50.00 0.00 350.00 Kč ( 361) 52517 H65B STE4801 Sklenář Antonín 76.00 35.00 67.00 0.00 700.00 Kč ( 141) 52535 D35B STE7352 Zbraňková Magda 91.00 66.00 51.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 3270.00 Kč

TBM KOS TJ Tesla Brno

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 169) 53256 H55B TBM5003 Zabloudil Pavel abs 16.00 4.00 abs 500.00 Kč ( 259) 232025 D35B TBM7275 Kubáňová Jana abs 48.00 59.00 abs 600.00 Kč ( 260) 53230 H65B TBM4231 Dufek Jan abs 37.00 73.00 abs 600.00 Kč ( 372) 53282 H21A TBM8215 Liščinský Zdeněk abs abs 43.00 0.00 700.00 Kč ( 240) 232742 D10 TBM0660 Hlaváčová Lucie 14.00 56.00 58.00 0.00 350.00 Kč ( 237) 515497 H45B TBM6116 Hlaváč Jiří 30.00 38.00 56.00 0.00 500.00 Kč ( 238) 232732 H14 TBM9901 Hlaváč Ondřej 57.00 20.00 20.00 0.00 350.00 Kč ( 239) 53247 D12 TBM0199 Hlaváčová Anežka 64.00 7.00 5.00 0.00 350.00 Kč ( 139) 53246 D55B TBM4951 Slámová Hana 70.00 8.00 0.00 0.00 500.00 Kč ( 138) 53243 H65B TBM4730 Sláma Dušan 82.00 47.00 61.00 0.00 500.00 Kč ( 236) 49656 D35C TBM7258 Hlaváčová Šárka 83.00 39.00 39.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 5450.00 Kč

TUR OOB TJ Turnov

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 294) 2300845 H18 TUR9604 Takáč Teodor 38.00 66.00 78.00 0.00 500.00 Kč ( 295) 515024 H21A TUR7900 Šurgan Štefan 77.00 63.00 41.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 1000.00 Kč

TUV SOK TJ Turnov

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 52) 501246 H55B TUV4601 Gurka Jiří 39.00 6.00 14.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč

TZL SKOB Zlín

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 367) 331685 D45B TZL6751 Lázničková Marcela 2.00 22.00 28.00 0.00 700.00 Kč ( 366) 331193 H45B TZL6701 Láznička Libor 4.00 28.00 50.00 0.00 700.00 Kč ( 309) 416155 D45B TZL6556 Jelínková Jana 12.00 14.00 24.00 0.00 600.00 Kč ( 75) 219271 H55C TZL5102 Jelínek Vít 39.00 18.00 22.00 0.00 500.00 Kč ( 308) 1396260 H55B TZL4902 Jelínek Petr 43.00 0.00 2.00 0.00 600.00 Kč ( 76) 207823 D55C TZL5757 Jelínková Dagmar 74.00 0.00 0.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 3600.00 Kč

UOL SK UP Olomouc

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 197) 2049585 D35B UOL7751 Binarová Jitka abs 72.00 abs 0.00 500.00 Kč ( 362) 2020735 H45C UOL5900 Frydrychovský Josef abs 46.00 abs abs 700.00 Kč ( 82) 52451 D45B UOL6451 Poklopová Ivana 0.00 20.00 26.00 0.00 500.00 Kč ( 255) 2045207 P UOL0000 Smékalová Jana 0.00 0.00 0.00 0.00 neregi 350.00 Kč ( 29) 2020728 D10 UOL0450 Smékalová Viktorie 8.00 70.00 68.00 0.00 350.00 Kč ( 28) 886282 H35B UOL7503 Smékal David 9.00 60.00 66.00 0.00 500.00 Kč ( 83) 52478 H45B UOL6501 Pernica Jiří 12.00 26.00 62.00 0.00 500.00 Kč ( 198) 681853 H21B UOL7500 Binar Robert 17.00 abs 19.00 abs 500.00 Kč ( 30) 2020729 D10 UOL0451 Smékalová Karolína 20.00 76.00 62.00 0.00 350.00 Kč ( 26) 2020741 H35B UOL7100 Horký Jan 21.00 66.00 62.00 0.00 500.00 Kč ( 230) 301557 H21B UOL7501 Trávníček Jan 21.00 7.00 33.00 0.00 500.00 Kč ( 117) 52733 H45B UOL6503 Šimek Roman 26.00 42.00 34.00 0.00 500.00 Kč ( 196) 1398997 D10 UOL0452 Binarová Adéla 26.00 64.00 50.00 0.00 350.00 Kč ( 60) 52448 H55B UOL5301 Navrátil Antonín 45.00 14.00 16.00 0.00 500.00 Kč ( 13) 52467 H65C UOL4201 Šubrt Zdeněk 63.00 60.00 70.00 0.00 500.00 Kč ( 27) 2020740 H65B UOL4600 Horký Jan 78.00 41.00 63.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 7600.00 Kč

VAM OOB Vamberk

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 340) 9589 H21B VAM9301 Smutný Šimon 15.00 15.00 37.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

VBM VSK Mendelu Brno

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 190) 52039 D21A VBM8772 Adamová Eva 46.00 21.00 27.00 0.00 500.00 Kč ( 191) 2011839 H21A VBM8002 Henek Vladan 49.00 53.00 69.00 0.00 500.00 Kč ( 339) 53223 D35B VBM6555 Jemelíková Lada 77.00 80.00 49.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 1600.00 Kč

VIC OB Vizovice

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 201) 51515 H45C VIC5902 Kršák Karel 29.00 50.00 39.00 0.00 500.00 Kč ( 277) 53889 D45C VIC6758 Kršáková Olga 41.00 77.00 77.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 1100.00 Kč

VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 7) 51952 H10 VRB0313 Peňáz Radek abs 20.00 abs 0.00 350.00 Kč ( 8) 301225 H10 VRB0303 Peňáz Vojtěch abs 12.00 abs 0.00 350.00 Kč ( 175) 51954 P VRB6202 Labudík Milan 0.00 0.00 0.00 0.00 neregi 350.00 Kč ( 176) 232194 HDR VRB0505 Slavík Ondřej 0.00 0.00 0.00 0.00 350.00 Kč ( 234) 301322 H45B VRB6808 Slavík Tomáš 8.00 10.00 54.00 0.00 500.00 Kč ( 174) 436926 D18 VRB9899 Svačinková Kateřina 57.00 66.00 64.00 0.00 500.00 Kč ( 173) 436921 D35B VRB7777 Svačinková Jitka 81.00 58.00 71.00 0.00 500.00 Kč ( 172) 301241 D35B VRB7373 Slavíková Lenka 89.00 76.00 41.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 3400.00 Kč

VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 50) 2017676 H35B VRL7303 Štregl Petr 11.00 80.00 74.00 0.00 500.00 Kč ( 51) 2017678 H10 VRL0301 Štregl Matyáš 54.00 0.00 18.00 0.00 350.00 Kč ( 48) 2020709 D12 VRL0251 Štreglová Zuzana 58.00 11.00 9.00 0.00 350.00 Kč ( 49) 206478 D35B VRL7552 Štreglová Andrea 65.00 50.00 69.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 1700.00 Kč

VSP USK Praha

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 25) 51739 D35B VSP7751 Boumová Irena abs 44.00 abs abs 500.00 Kč ( 23) 53572 H45B VSP6507 Semík Jan 28.00 18.00 60.00 0.00 500.00 Kč ( 185) 51643 H55B VSP5000 Hořínek Jaroslav 37.00 2.00 8.00 0.00 500.00 Kč ( 22) 446363 H14 VSP0000 Semík Jakub 63.00 14.00 10.00 0.00 350.00 Kč ( 229) 886277 T VSP5801 Šváb Jan 63.00 0.00 4.00 0.00 500.00 Kč ( 24) 2021823 D35B VSP7351 Trnková Dana 79.00 62.00 77.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 2850.00 Kč

ZBM SK Žabovřesky Brno

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 271) 7200316 D21A ZBM9353 Koporová Petra 54.00 23.00 5.00 0.00 500.00 Kč ( 132) 51765 D21A ZBM8459 Tvarůžková Petra 58.00 15.00 11.00 0.00 500.00 Kč ( 130) 703370 D21A ZBM7951 Gebauerová Jana 64.00 9.00 15.00 0.00 500.00 Kč ( 134) 888627 H14 ZBM9902 Komenda Jan 65.00 18.00 14.00 0.00 350.00 Kč ( 363) 49313 D21B ZBM9351 Jemelíková Denisa 67.00 77.00 61.00 0.00 700.00 Kč ( 133) 2045246 H21A ZBM8904 Štemberk Adam 71.00 25.00 61.00 0.00 500.00 Kč ( 131) 52865 D21B ZBM8379 Křístková Veronika 85.00 61.00 79.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 3550.00 Kč

ZPV KOB ZPV Prostějov

16.08.2013 Magnus cup -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 194) 52594 D55B ZPV5077 Ohnoutková Ludmila abs 4.00 abs abs 500.00 Kč ( 72) 1400440 H55C ZPV5100 Pilc Oldřich 37.00 28.00 24.00 0.00 500.00 Kč ( 45) 426397 H10 ZPV0302 Karásek Matyáš 66.00 16.00 12.00 0.00 350.00 Kč ( 44) 428210 H14 ZPV0001 Karásek Adam 69.00 10.00 12.00 0.00 350.00 Kč ( 46) 433096 H35C ZPV7301 Karásek Martin 82.00 6.00 24.00 0.00 500.00 Kč ( 43) 428201 D35B ZPV6970 Karásková Marcela 85.00 46.00 67.00 0.00 500.00 Kč
VKLAD CELKEM 2700.00 Kč