Kategorie D10

18.08.2013 Magnus cup - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení   85  m,  6 kontrol           tištěno 17.08.2013   21:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1398997 Binarová Adéla UOL 0452 C 40.00 ? Navrátilová Marie ASU 0599 C 44.48 436422 Švidrnochová Eliška MOV 0451 C 51.10 2020729 Smékalová Karolína UOL 0451 C 52.35 2035723 Lukašáková Sára STE 0450 C 54.41 2019215 Otrubová Anna PLU 0577 C 61.24 ? Černochová Michaela PLU 0351 C 61.39 51198 Kovalčíková Anna AOP 0453 C 64.45 52482 Hartmannová Anna PLU 0354 C 67.17 2020728 Smékalová Viktorie UOL 0450 C 70.35 2025341 Kroniková Sylvie SHK 0450 C 78.21 ? Good Eliška SBR 0550 C 85.00 232742 Hlaváčová Lucie TBM 0660 C 86.00 ? Jančíková Marie PLU 0450 C 87.00 889287 Černíková Zuzana DOB 0555 C 88.00 1403418 Nedopilkova Barbora C 89.00 neregistro ......................... VAK C 90.00

Kategorie D12

18.08.2013 Magnus cup - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení   95  m,  8 kontrol           tištěno 17.08.2013   21:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53247 Hlaváčová Anežka TBM 0199 B 50.00 2020709 Štreglová Zuzana VRL 0251 B 59.58 2017683 Kroniková Štěpánka SHK 0150 B 69.43 2025004 Pulda Aleksandra 19P 0200 C 92.53 1398986 Kovářová Jana CET 0251 C 95.00 ......................... VAK C 96.00 ......................... VAK C 97.00

Kategorie D14

18.08.2013 Magnus cup - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení  100  m,  8 kontrol           tištěno 17.08.2013   21:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2045206 Čechová Klára AOP 9951 B 0.00 2025002 Brylak Karolina 19P 0050 C 29.54 49460 Řehová Natálie BFM 0051 C 45.00 920661 Plhalová Šárka ASU 0097 B 46.00 ? Hrabošová Magdalena ASU 0099 C 47.00

Kategorie D18

18.08.2013 Magnus cup - startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení   90  m,  8 kontrol           tištěno 17.08.2013   21:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1007533 Odehnalová Tereza ABM 9757 A 30.00 7200369 Hošeková Vanda 46S 9655 C 53.51 438047 Odehnalová Klára ABM 9956 A 54.02 361939 Fukalová Hana AOV 9850 A 65.37 362939 Papugová Andrea 46S 9659 C 67.01 435207 Miklušová Tereza 46S 9658 C 71.08 416717 Franková Dominika 46S 9653 C 75.00 515451 Košútová Katarína 46S 9652 C 76.00 232217 Papugová Martina 46S 9651 C 77.00 416152 Fukalová Martina AOV 9550 B 78.00 9000008 Schenková Tereza 46S 9660 C 79.00 436926 Svačinková Kateřina VRB 9899 C 80.00 51909 Galatíková Lucie SBR 96X5 C 81.00 neregistro 416770 Lamanecová Radka ASU 9697 C 82.00 ......................... VAK C 83.00 ......................... VAK C 84.00

Kategorie D21A

18.08.2013 Magnus cup - startovní listina

délka trati  6.40 km, převýšení  210  m, 13 kontrol           tištěno 17.08.2013   21:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7200361 Štičková Anna LLI 9651 A 0.00 2028218 Haniszewska Angelika 19P 9550 C 9.52 995816 Otrubová Johana KON 7852 C 13.50 1394898 Szeliga Małgorzata 19P 9350 C 15.00 703370 Gebauerová Jana ZBM 7951 C 22.49 1400407 Tomečková Zuzana KON 8279 C 31.54 337901 Tvarůžková Petra ZBM 8459 C 35.59 219102 Pijáková Barbora SPE 9451 C 40.22 neregistro 7200316 Koporová Petra ZBM 9353 R 41.58 995815 Rychlá Pavlína KRN 8559 C 45.00 52533 Kopcová Michaela KRN 8456 C 46.00 887939 Otrubová Ivona PLU 7677 C 47.00 52039 Adamová Eva VBM 8772 C 48.00 920685 Vávrová Veronika ASU 8598 R 49.00 682343 Sokolová Ludmila ASU 9499 R 50.00 ......................... VAK C 51.00 ......................... VAK C 52.00

Kategorie D21B

18.08.2013 Magnus cup - startovní listina

délka trati  5.30 km, převýšení  155  m, 12 kontrol           tištěno 17.08.2013   21:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8829 Boháčová Lucie PTI 8771 C 20.00 9480 Klíchová Jana SSU 8151 C 21.25 52865 Křístková Veronika ZBM 8379 C 22.56 2032130 Macková Petra LCE 8560 C 24.45 52861 Daňková Petra JPV 8575 C 26.20 52758 Pietraszková Lenka OOP 8250 C 39.33 4741 Krtičková Michaela KON 7975 C 47.25 8843 Zavadilová Simona PTI 8485 C 50.25 352314 Procházková Lucie ADA 7651 C 64.49 681856 Černíková Barbora DOB 7878 C 65.00 9870922 Puternicka Joanna 22P 8750 C 66.00 52485 Hubáčková Lenka JPV 8383 C 67.00 320286 Mertová Eva DOB 8551 C 68.00 49451 Skurková Vendula BFM 9353 C 69.00 2025355 Matoušková Jana SSU 7951 C 70.00 49458 Petrová Tereza AOV 8750 C 71.00 51610 Seidlová Barbora EKP 7955 C 72.00 49313 Jemelíková Denisa ZBM 9351 C 73.00 7200319 Mesiarkinová Kamila MBM 8282 C 74.00 8849 Vítková Lucie PTI 9474 B 75.00 52856 Rešová Kateřina ASU 9090 C 76.00

Kategorie D35B

18.08.2013 Magnus cup - startovní listina

délka trati  5.60 km, převýšení  170  m, 13 kontrol           tištěno 17.08.2013   21:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2021823 Trnková Dana VSP 7351 C 30.00 53360 Kundratová Jana JZL 7351 C 57.12 206478 Štreglová Andrea VRL 7552 C 71.18 428201 Karásková Marcela ZPV 6970 C 75.00 871977 Biolik Agnieszka 46P 7700 C 76.00 232136 Fukalová Radmila AOV 7051 C 77.00 9503 Šklíbová Jana SRK 7651 C 78.00 436921 Svačinková Jitka VRB 7777 C 79.00 301241 Slavíková Lenka VRB 7373 C 80.00 52535 Zbraňková Magda STE 7352 C 81.00 2049540 Kroniková Jana SHK 7350 C 82.00 49494 Krasnokutská Magda AOP 7452 C 83.00 53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C 84.00 224919 Kubečková Zdena PHK 7551 C 85.00 232025 Kubáňová Jana TBM 7275 C 86.00 52664 Sedlářová Pavla AOP 7052 C 87.00 51197 Kovalčíková Eva AOP 7852 C 88.00 416825 Šmelíková Hana ASU 6999 C 89.00 51190 Holasová Šarka AOP 7853 C 90.00 2049585 Binarová Jitka UOL 7751 C 91.00 51739 Boumová Irena VSP 7751 C 92.00 52453 Kostková Jana AOP 7151 C 93.00 ......................... VAK C 94.00

Kategorie D35C

18.08.2013 Magnus cup - startovní listina

délka trati  4.40 km, převýšení  105  m, 12 kontrol           tištěno 17.08.2013   21:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
332950 Odehnalová Kamila ABM 7052 C 50.00 410794 Řehová Renata BFM 7151 C 95.00 436438 Švidrnochová Hana MOV 7751 C 96.00 49656 Hlaváčová Šárka TBM 7258 C 97.00 896971 Vébrová Šárka HAV 7050 C 98.00 neregistro 2053587 Čapková Petra PHK 7850 C 99.00 ? Hendrychová Marcela SBR 0000 C 100.00 neregistro ......................... VAK C 101.00

Kategorie D45B

18.08.2013 Magnus cup - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení  165  m, 11 kontrol           tištěno 17.08.2013   21:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515423 Glabazňová Jana AOP 6151 C 40.00 416155 Jelínková Jana TZL 6556 C 41.30 52553 Králová Zdenka SSU 6091 C 46.06 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 56.02 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 60.07 331685 Lázničková Marcela TZL 6751 C 64.52 502260 Denysenko Tamara 38S 6150 C 85.00

Kategorie D45C

18.08.2013 Magnus cup - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení  125  m,  9 kontrol           tištěno 17.08.2013   21:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2032185 Ženčáková Marie 47C 6850 C 10.00 neregistro 301394 Freyová Michaela KPY 6050 C 14.24 433098 Felklová Jarmila 47C 6050 C 21.22 neregistro 53889 Kršáková Olga VIC 6758 C 25.46 52093 Matyášová Lenka LBM 6460 C 55.00 51373 Rokoszová Jaroslava MOV 6351 C 56.00 ......................... VAK C 57.00

Kategorie D55B

18.08.2013 Magnus cup - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení  125  m, 10 kontrol           tištěno 17.08.2013   21:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52557 Štáblová Jitka SSU 5350 C 20.00 8882 Vlachová Renata AOV 4450 C 24.05 52600 Kupcová Věroslava HSU 4850 C 38.57 53246 Slámová Hana TBM 4951 C 65.00 52599 Čadilová Alena HSU 5050 C 66.00 52594 Ohnoutková Ludmila ZPV 5077 C 67.00

Kategorie D55C

18.08.2013 Magnus cup - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení  125  m,  9 kontrol           tištěno 17.08.2013   21:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1006614 Klimplová Alena LPU 5551 C 50.00 207823 Jelínková Dagmar TZL 5757 C 65.30 52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 95.00 ......................... VAK C 96.00

Kategorie H10

18.08.2013 Magnus cup - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení   85  m,  6 kontrol           tištěno 17.08.2013   21:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2025001 Pachnik Stanisław 19P 0300 C 0.00 426397 Karásek Matyáš ZPV 0302 C 15.14 2017678 Štregl Matyáš VRL 0301 C 19.58 981644 Biolik Emil 46P 0300 C 20.51 53112 Štoudek Martin ASU 0448 C 22.04 2025007 Pulda Eryk 19P 0500 C 30.32 9636 Doucha Martin SNA 0501 C 34.03 681859 Černík David DOB 0303 C 37.23 53690 Bartášek Tom ASU XXX1 C 43.06 neregistro ? Černoch Martin PLU 0500 C 45.00 2051506 Otruba František PLU 0501 C 46.00 301225 Peňáz Vojtěch VRB 0303 C 47.00 51952 Peňáz Radek VRB 0313 C 48.00 ......................... VAK C 49.00 ......................... VAK C 50.00

Kategorie H12

18.08.2013 Magnus cup - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení  105  m,  7 kontrol           tištěno 17.08.2013   21:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232029 Mareček Šimon CHT 0202 B 10.00 9496 Zemánek Mikuláš SRK 0201 B 26.30 2027218 Světnický František STE 0204 C 32.04 889280 Jelínek Jan AOP 0101 B 50.31 2032192 Lukašák Šimon STE 0202 C 55.00 2035730 Kovář Lukáš CET 0102 C 56.00 ? Hartmann Matouš PLU 0101 C 57.00 515058 Vébr Tomáš HAV 0200 C 58.00 8799 Kostka Jiří AOP 0201 B 59.00 ......................... VAK C 60.00 ......................... VAK C 61.00 ......................... VAK C 62.00

Kategorie H14

18.08.2013 Magnus cup - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení  115  m, 10 kontrol           tištěno 17.08.2013   21:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232732 Hlaváč Ondřej TBM 9901 B 50.00 888627 Komenda Jan ZBM 9902 B 69.46 428210 Karásek Adam ZPV 0001 B 95.00 406938 Opravil Daniel ASU 0043 C 96.00 1403424 Vavřík Tomáš LOV 0000 C 97.00 446363 Semík Jakub VSP 0000 C 98.00 886719 Prudík Lukáš ASU 0047 C 99.00 ......................... VAK C 100.00

Kategorie H18

18.08.2013 Magnus cup - startovní listina

délka trati  6.10 km, převýšení  150  m, 11 kontrol           tištěno 17.08.2013   21:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9572 Janeba Vladimír CHC 9602 A 30.00 1396722 Wieczorek Marcin 19P 9600 C 34.57 7200370 Chupek Jakub 46S 9606 C 41.53 2300845 Takáč Teodor TUR 9604 C 52.21 2008508 Sláma Dušan 46S 9608 C 55.54 406986 Král Adam 46S 9601 C 75.00 7200375 Melichar Vojtěch LLI 9802 A 76.00 416517 Franko Stanislav 46S 9607 C 77.00 9005223 Vosáhlo Jan SSU 9701 C 78.00 1007529 Otruba Vojtěch JPV 9717 B 79.00 9988866 Chmelař Martin ASU 9505 A 80.00 920686 Kašpar Jakub ASU 9747 B 81.00 2012280 Hraboš Matěj ASU 9547 B 82.00 682340 Šmelík Martin ASU 9644 A 83.00 ......................... VAK C 84.00 ......................... VAK C 85.00 ......................... VAK C 86.00

Kategorie H21A

18.08.2013 Magnus cup - startovní listina

délka trati  9.80 km, převýšení  240  m, 19 kontrol           tištěno 17.08.2013   21:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
886812 Mokrý Stanislav ABM 9202 R 20.00 533303 Piják Ondrej 39S 8204 C 34.49 1602629 Otrusina Jiří JPV 8201 C 40.45 525005 Bukovác Maroš 48S XXX2 C 40.49 515103 Franko David ASU 9347 R 48.53 888643 Seidl Miroslav EKP 7402 C 51.20 7111117 Fišer Jiří SLP 8503 C 53.37 504407 Pachnik Wojciech 19P 9100 C 54.13 8881 Vlach Jiří AOV 7900 C 54.56 52430 Jirka Michal PTI 8403 C 56.35 52555 Král Václav SSU 8243 R 57.45 52008 Přikryl Petr ABM 6708 C 65.00 52578 Krtička Luděk SSU 7847 C 66.00 2025356 Matoušek Jiří SSU 7504 C 67.00 410172 Hadač Miroslav AOP 6501 C 68.00 51933 Peths Jan KRN 8101 C 69.00 307332 Sklenář Martin SBR 9501 B 70.00 920667 Mušínský Tomáš ASU 9348 R 71.00 515024 Šurgan Štefan TUR 7900 C 72.00 1625050 Rohel Marek AOV 9401 B 73.00 9626 Doucha Jiří SNA 7105 C 74.00 9720 Pilgr Luděk CET 7601 C 75.00 515503 Peterka Vojtěch LLI 7502 C 76.00 52641 Kopec Tomáš KRN 8203 C 77.00 886720 Papuga Miroslav 25S 9002 C 78.00 886824 Rychlý Pavel KRN 8505 C 79.00 2011839 Henek Vladan VBM 8002 C 80.00 52643 Zavřel Michal KRN 6804 C 81.00 53282 Liščinský Zdeněk TBM 8215 C 82.00 682344 Dvořáček Radek ASU 9445 A 83.00 8796 Kovalčík Tomáš AOP 7301 C 84.00 920700 Minář Marek ASU 9444 E 85.00 920666 Navrátil Tomáš ASU 8817 C 86.00 7003038 Novotný Ondřej ABM 9211 C 87.00 307266 Olhava Rastislav ASU 8949 C 88.00 232139 Holas Tomáš AOP 7802 C 89.00 2027232 Leštínský Tomáš DOB 7801 C 90.00 995859 Hrobař Štěpán ASU 9106 C 91.00 ......................... VAK C 92.00 ......................... VAK C 93.00 ......................... VAK C 94.00

Kategorie H21B

18.08.2013 Magnus cup - startovní listina

délka trati  7.00 km, převýšení  175  m, 14 kontrol           tištěno 17.08.2013   21:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52490 Matyšek Radoslav PLU 8007 C 0.00 9589 Smutný Šimon VAM 9301 C 5.25 681853 Binar Robert UOL 7500 C 7.45 416806 Bohuš Peter NNN XX01 C 11.59 neregistro 2035148 Otruba Karel PLU 7917 C 17.35 8822 Klváček Aleš PTI 8527 C 20.17 301557 Trávníček Jan UOL 7501 C 23.54 49864 Procházka Jiří ADA 7512 C 24.33 336795 Kalous Antonín KON 7708 C 27.01 49491 Mutina Jiří BFM 9101 C 33.38 2051488 Šrubař Michal MBM 8606 C 45.00 2020705 Macka Radek LCE 8110 C 46.00 52410 Špičák František CEL 8039 C 47.00 1771230 Krnáč Peter 52S 7701 C 48.00 ? Začal Martin 3IC 8100 C 49.00 neregistro 49492 Mutina Václav BFM 9301 C 50.00 682681 Pietraszek Martin OOP 8100 C 51.00 2300847 Hríbik Miroslav 51S 8501 C 52.00 336732 Pešek Kamil CET 8002 C 53.00 852702 Wieszaczewski Jacek 21P 8500 C 54.00 ? Melcher Ota PLU 8001 C 55.00 neregistro 53888 Vlach Oldřich AOV 7700 C 56.00 8908 Krtička Jan KON 7931 C 57.00 52551 Žák Miroslav SSU 8201 C 58.00 1403422 Maňásek Josef 89C 7700 C 59.00 neregistro 416509 Thiemel Jiří ASU 8948 C 60.00 502256 Volkov Oleksandr 38S 8000 C 61.00 52996 Kostka Petr MOV 8200 C 62.00 995892 Otruba Marek PLU 7417 C 63.00 52625 Hrouza Jan KRN 8100 C 64.00 920691 Strečko Marek ASU 9149 C 65.00 ......................... VAK C 66.00

Kategorie H35B

18.08.2013 Magnus cup - startovní listina

délka trati  7.60 km, převýšení  225  m, 16 kontrol           tištěno 17.08.2013   21:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51991 Mareček Petr CHT 6901 C 10.00 331690 Mudrak Stanislav C 15.21 neregistro 504408 Pachnik Dariusz 19P 6900 C 19.30 9811 Šklíba Jan SRK 7501 C 21.29 2045205 Cech Tomas C 30.54 neregistro 2017676 Štregl Petr VRL 7303 C 35.33 232879 Odehnal Roman ABM 6909 C 50.16 8715 Jelínek Jan AOP 6401 C 55.00 770327 Biolik Grzegorz 46P 7600 C 56.00 2020741 Horký Jan UOL 7100 C 57.00 886282 Smékal David UOL 7503 C 58.00 1403430 Nedopílek David 89C 7600 C 59.00 neregistro 515066 Vébr Radek HAV 7103 C 60.00 682089 Vlašímský Robert SKV 7201 C 61.00

Kategorie H35C

18.08.2013 Magnus cup - startovní listina

délka trati  5.90 km, převýšení  195  m, 12 kontrol           tištěno 17.08.2013   21:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52483 Trhlík Tomáš PLU 7407 C 10.00 337905 Dušek Václav PTE 7619 C 18.54 433096 Karásek Martin ZPV 7301 C 32.19 52573 Sita Vratislav SSU 7341 C 55.00 2053586 Čapek Miroslav PHK 7603 C 56.00 980353 Prudík Jiří ASU 7001 C 57.00 ......................... VAK C 58.00 ......................... VAK C 59.00

Kategorie H45B

18.08.2013 Magnus cup - startovní listina

délka trati  6.70 km, převýšení  155  m, 14 kontrol           tištěno 17.08.2013   21:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515497 Hlaváč Jiří TBM 6116 C 30.00 920658 Pavlík Radek ASU 6849 C 36.53 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 41.45 887093 Bartczak Jaroslaw 39P XXXX C 51.39 52733 Šimek Roman UOL 6503 C 51.42 52525 Václavek Jiří STE 5701 C 53.53 53572 Semík Jan VSP 6507 C 64.26 52478 Pernica Jiří UOL 6501 C 72.55 9270 Procházka Tomáš LPU 6503 C 75.00 2059745 Hlaváček Lubomír PHK 6401 C 76.00 9573 Janeba Petr CHC 6001 C 77.00 301322 Slavík Tomáš VRB 6808 C 78.00 331193 Láznička Libor TZL 6701 C 79.00 301391 Kohl Jiří KPY 6201 C 80.00 52725 Navrátil Václav KON 6427 C 81.00 52462 Ženčák Jaroslav 47C 6100 C 82.00 neregistro 301374 Dobeš Václav KPY 5701 C 83.00

Kategorie H45C

18.08.2013 Magnus cup - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení  170  m, 10 kontrol           tištěno 17.08.2013   21:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7200586 Sklenář Josef SBR 6601 C 20.00 51515 Kršák Karel VIC 5902 C 31.56 307337 Višňa Milan OOL 5904 C 38.17 307338 Sklenář Miroslav AOP 6302 C 40.14 336796 Melichar Igor PHK 6504 C 44.42 51914 Vrábel Jaromír SBR 6102 C 52.37 7856 Czasch Petr SBR 6003 C 62.54 51873 Řeháček Petr SBR 6302 C 65.00 ? Tyl Hynek 3SC 6501 C 66.00 neregistro 352328 Vojtášek Jan SBR 5301 C 67.00 52080 Matyáš Petr LBM 6110 C 68.00 52589 Felkl Luděk 47C 6000 C 69.00 neregistro 51910 Toman Stanislav SBR 4801 C 70.00 8828 Vítek Zbyněk PTI 6622 C 71.00 2020735 Frydrychovský Josef UOL 5900 C 72.00 ......................... VAK C 73.00

Kategorie H55B

18.08.2013 Magnus cup - startovní listina

délka trati  4.90 km, převýšení  190  m, 11 kontrol           tištěno 17.08.2013   21:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2026161 Pilař Karel MAS 5501 C 40.00 51643 Hořínek Jaroslav VSP 5000 C 40.44 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 41.49 9014 Trejtnar Pavel KUN 5801 C 45.20 1396260 Jelínek Petr TZL 4902 C 50.34 501246 Gurka Jiří TUV 4601 C 52.58 52531 Albert František OOL 5804 C 66.24 9257 Třasák Milan LPU 5206 C 85.00 53256 Zabloudil Pavel TBM 5003 C 86.00 52666 Kostka Evžen AOP 5701 C 87.00 ......................... VAK C 88.00

Kategorie H55C

18.08.2013 Magnus cup - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení  140  m, 10 kontrol           tištěno 17.08.2013   21:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49457 Mutina Vlastimil BFM 5701 C 10.00 9201 Klimpl Petr LPU 5401 C 10.48 219271 Jelínek Vít TZL 5102 C 14.37 1400440 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 19.43 51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C 27.09 9721 Pilgr Bohuslav CET 5101 C 34.21 49455 Zeman Ludvík BFM 5301 C 42.55 52425 Poklop Lubomír LOL 5601 C 55.00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 56.00 51199 Krmášek Bohdan AOP 5301 C 57.00

Kategorie H65B

18.08.2013 Magnus cup - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení  110  m, 10 kontrol           tištěno 17.08.2013   21:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 40.00 52413 Skácel Jaroslav KON 4617 C 50.22 9798 Hrobař Rudolf SRK 4702 C 69.34 53243 Sláma Dušan TBM 4730 C 85.00 2020740 Horký Jan UOL 4600 C 86.00 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 87.00 53230 Dufek Jan TBM 4231 C 88.00

Kategorie H65C

18.08.2013 Magnus cup - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení  140  m,  9 kontrol           tištěno 17.08.2013   21:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
352304 Ostřanský Josef SSU 4302 C 0.00 52467 Šubrt Zdeněk UOL 4201 C 31.40 52561 Sita Vratislav SSU 3000 C 45.00 52783 Rokosz Bohumil MOV 4803 C 46.00 ......................... VAK C 47.00 ......................... VAK C 48.00

Kategorie HDR

18.08.2013 Magnus cup - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení   85  m,  5 kontrol           tištěno 17.08.2013   21:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
307460 Bukovác Filip 48S XXXX C 0.00 426375 Světnický Antonin STE 6333 C 0.00 337906 Lattova Agata C 0.00 neregistro 337908 Vlasimska Bara SKV C 0.00 neregistro 218973 Kundrata Vít JZL 0700 C 0.00 337909 Mikus Matej PTE C 0.00 neregistro 49484 Sikora Jan BOV 07XX C 0.00 neregistro 337910 Holub Ivan C 0.00 neregistro 416715 Pazderníková Zdeňka ASU XXX2 C 0.00 neregistro 2111798 Volkov Maksym 38S 0700 C 0.00 765108 Alešová Anna ASU 1077 C 0.00 8875 Aleš Mikuláš ASU 1017 C 0.00 53825 Vlach Antonín AOV 0700 C 0.00 4721 Strýček Jan ADA 0505 C 0.00 neregistro 416716 Navrátil Pavel ASU 0000 C 0.00 neregistro 301698 Ondruchová Anna ASU 0699 C 0.00 981840 Procházková Doubravka ADA 0651 C 0.00 neregistro 337911 Seidlová Magdalena EKP 0953 C 0.00 9616 Doucha Tomáš SNA 0801 C 0.00 4715 Matoušková Johana SSU 0750 C 0.00 52626 Rychlá Karolína KRN 0757 C 0.00 232194 Slavík Ondřej VRB 0505 C 0.00 889275 Jelínek Jakub AOP 0601 C 0.00 428244 Pethsova Isabella KRN 1051 C 0.00 51915 Good Julie SBR 0750 C 0.00 4730 Holub Mikuláš SBR 0500 C 0.00 ......................... VAK C 0.00 49438 Kovalčíková Alena AOP 0751 C 0.00 52563 Krtička Antonín SSU 1000 C 0.00 2025003 Pachnik Jędrzej 19P 0600 C 0.00 2051534 Komenda Jakub 2JC 0700 C 0.00 neregistro

Kategorie P

18.08.2013 Magnus cup - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení   80  m,  6 kontrol           tištěno 17.08.2013   21:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
4724 Hrubanova Katerina C 0.00 neregistro 53814 Vlachová Alena AOV 7850 C 0.00 5585 Sukenik Mojmir KRN C 0.00 neregistro 52661 Holinkova Milada KRN C 0.00 neregistro 4736 Nedopilkova Ludmila 89C C 0.00 neregistro 4740 Penazova Hana VRB C 0.00 neregistro 4684 Ledabylová Alena HOB 5551 C 0.00 4728 Kovarikova Sarka C 0.00 neregistro 51508 Valenta Jiří SSU 6301 C 0.00 8885 Chmelarova Blanka JPV C 0.00 neregistro 4718 Horka Sona C 0.00 neregistro 53182 Frey Marek KPY XXX7 C 0.00 neregistro 52627 Jiříčková Bětka KRN 8383 C 0.00 411761 Hrouza Jan KRN 5401 C 0.00 4717 Strýčková Monika ADA 7454 C 0.00 neregistro 4726 Holub Pavel SBR XXX2 C 0.00 neregistro 51904 Soviš Jakub SBR XXX1 C 0.00 neregistro 2045229 Holubová Eva SBR XXXX C 0.00 neregistro 2045207 Smékalová Jana UOL 0000 C 0.00 neregistro ......................... VAK C 0.00 337907 Miguel Rey Fraga PLU C 0.00 neregistro 51954 Labudík Milan VRB 6202 C 0.00 neregistro 1403416 Vavřík René LOV 7000 C 0.00 4716 Soviš David SBR 9999 C 0.00 neregistro 8826 Vítková Miroslava PTI 6952 C 0.00 416038 Sovišová Eva SBR 5251 C 0.00 416037 Soviš Ivan SBR 4601 C 0.00 416040 Soviš Ivo SBR 7101 C 0.00 52087 Přikryl Kamil PBM 4134 C 0.00 410337 Smékalová Ivana JPV 8687 C 0.00

Kategorie T

18.08.2013 Magnus cup - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení  100  m,  9 kontrol           tištěno 17.08.2013   21:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8810 Hadačová Gabriela AOP 6751 C -1.00 210440 Vlach Jan JPV 8237 C 15.00 886277 Šváb Jan VSP 5801 C 17.00 4735 Škvarková Jana NNN XX02 C 19.00 neregistro ......................... VAK C 21.00 8823 Zavadilová Zdeňka PTE 8689 C 23.00 995894 Komenda Kamil 2JC 7200 C 25.00 neregistro 522004 Bukovácová Alena 48S XXX1 C 27.00 337913 Hendrychová Zuzana SBR XXX4 C 29.00 neregistro